Focus on Vocabulary

Focus on Vocabulary 1 & 2

80,000
56,000 تومان
30%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
شماره را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

توضیحات اجمالی

مجموعه 2 جلدی focus on vocabulary 2 "تمرکز بر لغات" همان‌طور که از نامش مشخص است کتابی است که به‌صورت تخصصی روی آموزش لغات زبان انگلیسی کار می‌کند. مهم‌ترین نقطه قوت این کتاب لغت محور این است که در کلیه درس‌نامه‌ها خود تلاش کرده تا با انتخاب و ارائه کاربردی‌ترین لغات آکادمیک بهترین منبع برای آموزش زبان به‌صورت پیشرفته به‌حساب بیاید.

یادگیری لغات همیشه از چالشی‌ترین مسائلی است که هر زبان‌آموز با آن مواجه می‌شود چراکه افزایش مهارت‌های نوشتن، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن تنها از راه یادگیری و گسترش دایره لغات زبان‌آموز امکان‌پذیر است. به همین دلیل زبان آموزان برای فراگیری هر چه‌بهتری مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی در قدم اول نیازمند هستند تا دایره لغات عمومی و آکادمیک خود را گسترش دهند.

بیشتر زبان آموزان سطح مبتدی برای خرید کتاب زبان انگلیسی سعی بر این دارند تا کتاب‌هایی را انتخاب کنند که از لغات ساده و روزمره استفاده‌شده است اما اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستند که قصد دارید سطح زبان انگلیسی خود را به سمت پیشرفته ارتقا دهید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً کتاب‌های تخصصی آموزش لغات آکادمیک را مطالعه کنید تا به این شکل بتوانید علاوه برافزایش دانش زبانی، خود را برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی نیز آماده کنید.

معرفی کتاب focus on vocabulary 

مجموعه 2 جلدی focus on vocabulary  "تمرکز بر لغات" همان‌طور که از نامش مشخص است کتابی است که به‌صورت تخصصی روی آموزش لغات زبان انگلیسی کار می‌کند. مهم‌ترین نقطه قوت این کتاب لغت محور این است که در کلیه درس‌نامه‌ها خود تلاش کرده تا با انتخاب و ارائه کاربردی‌ترین لغات آکادمیک بهترین منبع برای آموزش زبان به‌صورت پیشرفته به‌حساب بیاید. این کتاب در دو جلد 1 و 2 تدوین‌شده و توسط انتشارات جنگل چاپ و منتشرشده است.

مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های focus on vocabulary

بدون شک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اصلی کتاب focus on vocabulary این است که مهم‌ترین و کاربردی‌ترین کلمات آکادمیک که در فیلم‌ها، مطبوعات و علوم دانشگاهی تکرار می‌شود را در این مجموعه گردآوری کرده است.

این کتاب با تمرکز بر متد تکرار و تمرین کلمات در فصول مختلف سعی بر این دارد تا در کلیه بخش‌های مختلف از سایر کلمات در دروس ابتدایی استفاده کند تا زبان آموزان با تکرار مجدد کلمات در موقعیت‌های مختلف بتواند به کاربردی بودن هرکدام از کلمات بیشتر پی ببرد.

برای مثال گروه کلماتی که در بخش اول کتاب تدریس می‌شود در دروس دیگر مجدداً تکرار می‌شود تا به این صورت ضمیر ناخودآگاه زبان‌آموز با مشاهده و به‌کارگیری آن لغت در جملات و عبارات دیگر معنی آن واژه را به خاطر بسپارد.

ارائه درسنامه موضوعی و تمرین‌های طبقه‌بندی‌شده

درس‌نامه هر یک از فصل‌های ارائه‌شده در کتاب focus on vocabulary همانند کتاب vocabulary in use  متمرکز بر موضوعات متفاوتی ازجمله محیط‌زیست، هنر، سینما، ورزش و روانشناسی است تا لغات ارائه‌شده با تنوع موضوعی متفاوت دایره لغات زبان‌آموز را افزایش دهد.

همچنین نویسندگان این کتاب با تدوین تمرین‌های بخش به بخش در انتهای هر فصل برای معنی لغات، تعریف واژه‌های هم‌معنی و  callocation  کلمات و تکرار و تمرین برای یادگیری هر چه‌بهتر گروه‌های کلمات تدریس شده را فراهم کرده‌اند.

همچنین علاوه بر تمرین‌های درس به درس، در ابتدای هر فصل بخشی به نام Assessing Your Vocabulary Knowledge  وجود دارد که به زبان‌آموز کمک می‌کند سطح خود را در مواجه‌شدن با 24 لغت جدید بسنجد و نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسد.

در پایان هر فصل توصیه‌هایی برای استفاده از دیکشنری، مقاله‌نویسی و باقی نکات مربوط به واژگان ذکر می‌شوند که به زبان‌آموزانی که این کتاب را به‌صورت خود خوان مطالعه می‌کند، کمک می‌کند تا برای ادامه مسیر یادگیری زبان انگلیسی دید کامل‌تری داشته باشند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مشابه