انگلیسی


دسته انگلیسی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دوره آموزشی رایگان

ما برای تمامی زبان آموزان گرامی آنلاینیوم 3 جلسه آموزش کاملا رایگان در نظر گرفته ایم! کافی ست از قسمت دوره ها این دوره را به مبلغ صفر تومان(!) به سبد خرید خود اضافه و مراحل بعدی خرید را طی کنید. همکاران ما بلافاصله با شما تماس میگیرند و برای آزمون تعیین سطح و ورود شما به اولین دوره در حال برگذاری، هماهنگی های لازم را به عمل می آورند. شرکت در این 3 جلسه برای تمامی زبان آموزان در هر سطحی و با هر سنی بدون هیچگونه هزینه و صد در صد رایگان است!

دوره کوچینگ

250,000 200,000 تومان

یکی از مسائلی که تعداد زیادی از زبان آموزانی که خودشان مایلند زبان دوم را بیاموزند یا برای آزمونی خاص آماده شوند با آن دست و پنجه نرم میکنند، برنامه ریزی دقیق و متعهد ماندن به آن برنامه است.از آنجا که ما در آنلاینیوم در تلاشیم برای تمامی زبان آموزان فرصت یادگیری با بهترین کیفیت را به وجود آوریم، بخش کوچینگ را به منظور فراهم آوردن بستری برای آن دسته از زبان آموزانی که خواهان برنامه ریزی دقیق برای self-study هستند قرار دادیم.در این بخش برای هرزبان آموزی که ثبت نام کند، یکی از اساتید مجرب مجموعه انتخاب شده و پس از نیازسنجی دقیق و مصاحبه انفرادی بهترین و موثرترین برنامه را به زبان آموز ارائه میدهد.

دوره تقویت مکالمه

200,000 تومان

دوره فیری دیسکاشن/ بحث آزاد جزو پرمخاطب ترین دوره های تکمیلی آموزش زبان و به خصوص اسپیکینگ است. کلاس های فیری دیسکاشن با تکیه بر مهارت مکالمه، این فرصت را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد تا از دانش گرامر و لغات خود به درستی استفاده کنند. این دوره به صورت دائمی بوده و هر هفته در سطوح مختلف برگزار میگردد.زبان آموزان با توجه به نیازشان میتوانند یک،دو، یا سه جلسه در هفته در این کلاس ها شرکت کنند.شما در طول این دوره از حضور دو استاد بهره می برید. از مزایای این دوره می توان به ارایه فیدبک به صورت فایل پی دی اف اشاره کرد که هر هفته در گروه ارسال می شود.

دسته‌بندی