دوره کوچینگ

4 جلسه 90 دقیقه ای Coaching / Self Study

250,000
200,000 تومان
20%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

توضیحات اجمالی

یکی از مسائلی که تعداد زیادی از زبان آموزانی که خودشان مایلند زبان دوم را بیاموزند یا برای آزمونی خاص آماده شوند با آن دست و پنجه نرم میکنند، برنامه ریزی دقیق و متعهد ماندن به آن برنامه است.از آنجا که ما در آنلاینیوم در تلاشیم برای تمامی زبان آموزان فرصت یادگیری با بهترین کیفیت را به وجود آوریم، بخش کوچینگ را به منظور فراهم آوردن بستری برای آن دسته از زبان آموزانی که خواهان برنامه ریزی دقیق برای self-study هستند قرار دادیم.در این بخش برای هرزبان آموزی که ثبت نام کند، یکی از اساتید مجرب مجموعه انتخاب شده و پس از نیازسنجی دقیق و مصاحبه انفرادی بهترین و موثرترین برنامه را به زبان آموز ارائه میدهد.

یکی از مسائلی که تعداد زیادی از زبان آموزانی که خودشان مایلند زبان دوم را بیاموزند یا برای آزمونی خاص آماده شوند با آن دست و پنجه نرم میکنند، برنامه ریزی دقیق و متعهد ماندن به آن برنامه است.
از آنجا که ما در آنلاینیوم در تلاشیم برای تمامی زبان آموزان فرصت یادگیری با بهترین کیفیت را به وجود آوریم، بخش کوچینگ را به منظور فراهم آوردن بستری برای آن دسته از زبان آموزانی که خواهان برنامه ریزی دقیق برای self-study هستند قرار دادیم.
در این بخش برای هرزبان آموزی که ثبت نام کند، یکی از اساتید مجرب مجموعه انتخاب شده و پس از نیازسنجی دقیق و مصاحبه انفرادی بهترین و موثرترین برنامه را به زبان آموز ارائه میدهد.
در این بخش اساتید با تجربه نه تنها برنامه ریزی هفتگی و ماهانه را در اختیار زبان آموزان قرار میدهند، بلکه با پیگیریهای منظم و رفع اشکال درصدد بهبود برنامه و پیشرفت هرچه بیشتر زبان آموزان برمی آیند.
اگر احساس میکنید به هردلیلی نمیتوانید در کلاسهای آنلاین شرکت کنید و علاقه مند به self-study به شکل مفید هستید، کوچینگ بهترین انتخاب شماست زیرا با این امکان، استاد همانند یک مربی درطول مسیر درکنار شماست تا به قهرمانی برسید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...