دوره صفر تا صد آموزش زبان انگلیسی

4 از 5
4
6 نقد و بررسی

توضیحات دوره آموزش زبان انگلیسی

دوره ی آموزش زبان انگلیسی آنلاین اولین و با کیفیت ترین دوره ارائه شده آنلاینیوم می‌باشد.

این دوره شامل 40 ساعت فیلم آموزشی در قالب توضیح گرامر، ارائه مثال، دیالوگ های روزمره، ضروری و تخصصی، سوال و جواب های مرتبط با موضوع درس، ارائه  افعال و کلمات ضروری و تخصصی، و آزمون های مرتبط با هر بخش می باشد.

سرفصل جامع دوره زبان انگلیسی

برای اولین بار کامل ترین سرفصل ممکن در دوره یادگیری زبان انگلیسی در این دوره آماده شده است. از هیچ نکته ای نگذشته ایم و آموزش زبان انگلیسی را به صورت تمام و کمال برای شما آماده کرده ایم. سرفصل های این دوره به گونه ای تنظیم شده است که شما را از سطح پایه به پیشرفته می رساند.

مکالمه روان انگلیسی

یکی از دغدغه های تمام زبان آموزان مکالمه روان آن زبان است. در این دوره تلاش شده است که زبان آموز بتواند مکالمه روانی داشته باشد. البته با تسلط کامل بر گرامر، برای اولین باید ترس از گرامر را کنار گذاشته و گرامر زبان انگلیسی را به ساده ترین روش ممکن یاد بگیرید و با استفاده از دایره لغات بالا هر جمله ای که مد نظر دارید بسازید. در این دوره قرار است زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرید و آزادانه در تمام بحث های انگلیسی شرکت کنید و ترسی نداشته باشید که آیا در سطح دیگران هستید یا خیر.

ارزش دوره زبان انگلیسی نسبت به قیمت و کیفیت

این دوره اولین و کامل ترین دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی در سطح وب می باشد.

مقایسه با کلاس خصوصی

گذراندن این دوره به صورت خصوصی برابر است با 120 جلسه ی 1.5 ساعته که هزینه ای برابر با 15 میلیون تومان دربر خواهد داشت.

مقایسه با کلاس گروهی

همچنین در محیط آموزشگاهی، به صورت کلاس های گروهی در 12 ترم به مدت 18 ماه تدریس می شود که هزینه ی آن حدود 5 میلیون تومان خواهد شد.

کیفیت بالا در برابر هزینه ای کمتر از یک ترم کلاس گروهی

حال شما با تهیه این دوره آموزشی از کیفیت کلاس های خصوصی تنها با هزینه ی 499 هزار تومان بهرمند خواهید شد. فراموش نکنید که این هزینه حتی کمتر از یک ترم کلاس گروهی می باشد.

پشتیبانی کامل

نکته ی متمایز کننده ی این دوره پشتیبانی کامل از زبان آموزان عزیز می باشد. دانشجویان می توانند سوالات خود را به طور مستقیم از استاد بپرسند. همچنین تمام شرکت کنندگان در گروهی عضو می شوند که همه ی زبان آموزان در آن با یکدیگر در ارتباط و تبادل اطلاعات هستند.

برگزاری آزمون در هر بخش

مهمترین ویژگی دوره آموزش زبان انگلیسی، آزمون هایی است که در پایان هر بخش آموزشی متناسب با مطالب گفته شده برگزار می شود.این آزمون ها بهترین معیار سنجش زبان آموز از مطالب تدریس شده است که باعث افزایش تسلط و تقویت زبان انگلیسی افراد می شود.

همه جا در دسترس شما

برای اینکه زبان آموزان در هر محیطی به آموزش ها دسترسی داشته باشند، تمام فیلم های آموزشی به صورت فایل صوتی قایل دسترس خواهد بود تا دانشجویان بتوانند در مترو، ماشین و … از آموزش های زبان انگلیسی بهره ببرند.

تمرین ها و آموزش های بیشتر

در طول دوره ی مجازی آموزش زبان انگلیسی نرم افزار و سایت های جانبی که کمک کننده ی روند آموزش هستند معرفی می شوند.همچنین مطالب مرتبط با اقامت و تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان و … در دسترس شما عزیزان خواهد بود.

داستان های انگلیسی

و در آخر مطالب آموزشی اضافه تری ار جمله داستان های سطح بندی شده به صورت فایل صوتی و فایل های کمکی دیگری در قالب PDF ارائه می شود.

 • دوره های مکالمه رسمی
 • آموزش کامل مکالمه محاوره ای
 • آموزش اصطلاحات و ضرب المثل ها با استفاده از مثال
 • همراه با منابع درسی
 • فایل های متنی آموزشی بصورت کتابچه
 • پادکست های آموزشی آنلاینیوم

مخاطب هدف چیست؟

 • شرکت کنندگان در این دوره دید کامل و کافی بر زبان انگلیسی پیدا خواهند کرد و از لحاظ استاندارد اروپایی در سطح B2 قرار خواهند گرفت که برآورده کننده ی تمامی نیاز های علاقه مندان به زبان انگلیسی است.
 • دوره آموزش زبان انگلیسی بدون پیش نیاز می باشد و از صفر شروع کرده و به صد میرسیم. در واقع پوشش دهنده ی تمام افرادی است که به دنبال یادگیری این زبان هستند، چه افرادی که صرفا علاقه دارند و چه افرادی که قصد مهاجرت و زندگی، تحصیل و تجارت را دارند.در پایان می توان گفت این دوره آموزشی برطرف کننده ی نیاز همه ی افراد در هر سطحی می باشد.

شروع دوره

1
The Alphabet – Numbers – Greetings
2
Simple Present (Verb Be) (Affirmative and Negative Forms) – in an English Clas
3
Simple Present (Verb Be) (Question Form) – Countries and Nationalities

جلسه اول

1
Wh Questions – Months and Days – Sentence Stress
2
Singular and Plural Nouns – This/That/These/Those
3
A quiz to test your knowledge!

جلسه دوم

1
Prices in English – In a Café
2
Possession in English – Family – Colors and Adjectives
خیر، این دوره از صر تا صد می باشد. و شما وقتی در آن تحصیل میکنید با تمامی موضوعات آن آشنا می شوید.
کی از دغدغه های تمام زبان آموزان مکالمه روان آن زبان است. در این دوره تلاش شده است که زبان آموز بتواند مکالمه روانی داشته باشد. البته با تسلط کامل بر گرامر، برای اولین باید ترس از گرامر را کنار گذاشته و گرامر زبان انگلیسی را به ساده ترین روش ممکن یاد بگیرید و با استفاده از دایره لغات بالا هر جمله ای که مد نظر دارید بسازید. در این دوره قرار است زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرید و آزادانه در تمام بحث های انگلیسی شرکت کنید و ترسی نداشته باشید که آیا در سطح دیگران هستید یا خیر.
گذراندن این دوره به صورت خصوصی برابر است با 120 جلسه ی 1.5 ساعته که هزینه ای برابر با 15 میلیون تومان دربر خواهد داشت. همچنین در محیط آموزشگاهی، به صورت کلاس های گروهی در 12 ترم به مدت 18 ماه تدریس می شود که هزینه ی آن حدود 5 میلیون تومان خواهد شد.

هک های بهره وری برای انجام بیشتر در سال 2018

28 فوریه 2017


 • ریشه کن اخبار فیس بوک (افزونه کروم رایگان) با حذف خبر فیس بوک خود و جایگزینی آن با یک نقل قول الهام بخش ، تمرکز خود را حفظ کنید. هر وقت خواستید ابزار را غیرفعال کنید تا ببینید دوستان در چه وضعیتی قرار دارند!
 • صندوق ورودی من را مخفی کنید (برنامه افزودنی کروم رایگان برای Gmail) با مخفی کردن صندوق ورودی خود ، تمرکز خود را حفظ کنید. در یک زمان مشخص بر روی "نمایش صندوق ورودی خود" کلیک کنید و دسته ای همه مراحل را پردازش کنید.
 • Habitica (برنامه تلفن همراه + وب رایگان) لیست انجام کارها را با هم تغییر دهید. مثل یک بازی با زندگی خود رفتار کنید و به خاطر کارهایی که انجام می دهید ، طلا بدست آورید!


4
4 از 5
6 امتیاز

جزییات امتیاز

5 ستاره
3
4 ستاره
0
3 ستاره
3
2 ستاره
0
1 ستاره
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
افزودن به علاقه مندی ها
ثبت نام شده: 93 دانشجو
مدت زمان: 60 ساعت
سخنرانی: 7
ویدئو: 36 ساعت
سطح: مبتدی

آرشیو

ساعات کاری

شنبه بسته
یکشنبه بسته
دوشنبه 9:30 am - 6.00 pm
سه شنبه 9:30 am - 6.00 pm
چهارشنبه 9:30 am - 6.00 pm
پنج شنبه 9:30 am - 6.00 pm
جمعه 9:30 am - 5.00 pm
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:60)